Фестиваль реклами AdFest 2019

КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ, МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ

запрошує талановиту та креативну молодь взяти участь у навчально-розважальному заході «AdFest 2018» присвяченому професіональному святу

Дню маркетолога та рекламіста

 

У рамках заходу планується:

29 жовтня 2019 року (вівторок), 1030 – 1430:

Тренінг у форматі OpenSpace «РОЗРОБКА СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ»

(кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування спільно із КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Криворізької міської ради).

1 листопада 2019 року (п’ятниця), 1300 – 1430:

Проведення  конкурсу рекламних проектів за наступними номінаціями:

  • Реклама товару – куратор напряму: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування – Барабанова Валентина Віталіївна (barabanova@donnuet.edu.ua), т. (097)-652-43-89
  • Реклама послуг (освітніх, туристичних, маркетингових тощо) – куратор напряму: асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування – Шаповалова Інесса Вадимівна (shapovalova@donnuet.edu.ua), т. (097)-333-00-99.
  • Соціальна реклама – куратор напряму: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування – Карабаза Ірина Анатоліївна (karabaza@donnuet.edu.ua), т. (096)-870-44-91

Вимоги до оформлення робіт:

  • кожна робота оформлюється у вигляді окремої конкурсної заявки.
  • одне зображення: Jpeg, 150 dpi, RGB, A4 формат. Зображення прикріплюється до конкурсної заявки безпосередньо.
  • файл зображення, назва файлу має відповідати назві роботи.
  • зображення НЕ має містити назву агентства, логотипи або інші дані.
  • обов’язковим є оформлення конкурсної заявки, яка додається.
  • конкурсні роботи та заявки для участі подаються на електронну адресу куратора відповідної номінації із зазначенням у заголовку листа назви номінації.

Конкурсна боротьба учасників передбачає подачу роботи (рекламного слайда) в обраній номінації у електронному та друкованому вигляді до 25 жовтня 2019 року включно. Роботи після закінчення прийому заявок будуть розміщені для ознайомлення та визначення лідерів народного та Інтернет-голосування у мережі Facebook на сторінці ДонНУЕТ ім. м. Туган-Барановського та у приміщенні Університету. Он-лайн голосування за конкурсні роботи у мережі Facebook буде доступне до 31 жовтня 2019 року включно.

Підбиття підсумків он-лайн голосування та професійне оцінювання конкурсних робіт компетентним журі відбудеться 01.11.2019 року.

Дедлайн прийому конкурсних робіт – 25 жовтня 2019 року

Дедлайн  голосування у мережі Facebook  – 31 жовтня 2019 року

 Участь в конкурсі безкоштовна!

Будемо раді бачити вас серед учасників!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

361 разів прочитано