Екскурсія-дослідження студентів ДонНУЕТ у кейс-чемпіонаті від компанії Метінвест за участі кейс-платформи CASERS

Студенти ДонНУЕТ беруть участь у вирішенні кейсу в гірничодобувній галузі від компанії Метінвест спільно з Всеукраїнською кейс-платформою CASERS, який відбувається в м. Кривий Ріг з 15 грудня 201818 до 15 травня 2019 року.

В межах вирішення актуального завдання 5 березня 2019 року студенти 3 курсу груп ТУР-16, МН-16 та 5 курсу МН-18м разом з викладачами П.Д. Каминським та О.В. Булгаковою відвідали підприємство ЧАТ Центральний гірничо-збагачувальний комбінат.

Учасники екскурсії отримали безцінний досвід з організації роботи масштабного підприємства та позитивний настій від спілкування з високопрофесійним колективом підприємства. Окрема подяка організатору екскурсії провідному інженеру із зовнішнього навчання Володимиру Іщенко та спеціалісту з безперервного вдосконалення дробової фабрики ЦГЗК Володимиру Едуардовичу Антонову.

0 replies