Участь ДонНУЕТ у заключному заході Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України

Британська Рада в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України та Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) 5 березня 2019 року провели підсумкову зустріч Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, яку реалізовували з 2016 року. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського є учасником другої хвилі програми. Загалом за три роки участь у Програмі взяли 40 університетів і більше 250 учасників їх лідерських команд.

ДонНУЕТ на підсумковому форумі «Innovate. Lead. Inspire», який відбувався у форматі ток-шоу, представляли в.о. ректора О.Б. Чернега та помічник керівника М.С. Широкова. Зустріч розпочалася з вітальних слів на адресу всіх учасників Програми від Саймона Вільямса (Директор, Британська Рада), Світлани Калашнікової (Директор, Інститут вищої освіти НАПН України) та Елісон Джонс (Генеральний директор, Advance HE).

Форум було скомпоновано з трьох частин. Перша сесія була присвячена лідерству в контексті вищої освіти. Головними спікерами тут виступили Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Генеральний директор національної освітньої агенції Великої Британії  Advance HE Елісон Джонс.

Друга та третя сесія були присвячені дискусії з безпосередніми учасниками програми, які розповідали про особистий шлях лідера та лідерство в університетській спільноті.

Подія була доступна в режимі онлайн трансляції, до якої могли долучитися всі бажаючі. Учасники форуму почули надихаючі виступи міжнародних експертів, обмінялися досвідом і кращими практиками та взяли участь у цікавій дискусії.

0 replies