День спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

У рамках тижня Навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування «Осінні зустрічі», 15 листопада 2019 року відбувся День спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Гостями заходу стали більше 60 школярів та їх учителі (КЗОШ № 12, КЗОШ № 28, Криворізька гімназія № 49) і студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

На заході виступили запрошені провідні банківські фахівці м. Кривого Рогу з АТ «ПриватБанк», серед яких була Головань Лідія Петрівна, керівник відділу трудових ресурсів – головний спеціаліст з рекрутингу АТ «ПриватБанк», яка розповіла про історію банку, основні етапи його розвитку, про існуючі системи проходження практики у банку для студентів та молоді, було зроблено акцент на роботі банку зі своїми клієнтами і на роботі банківських установ, як частини банківської системи країни у цілому. Також для усіх запрошених провели презентацію щодо основних і найкращих способів вкладання власних заощаджень у сучасному фінансовому світі.

Дякуємо усім учасникам та співорганізаторам заходу за участь, до нових зустрічей!

0 replies