Засідання міського дискусійного клубу «Діалог»

14 листопада 2019 року на базі Криворізької Центрально-Міської гімназії відбулось засідання міського дискусійного клубу «Діалог», на якому розглядалися такі питання:

1. Історія гендеру в Європі.
  2. Хто більш ефективний в політиці: чоловік чи жінка?

У заході брали участь 82 учня з 31 закладу загальної середньої освіти.

Засідання проходило у чотирьох секціях:

• Історія;
  • Правознавство;
  • Соціально-економічна політика;
  • Євроінтеграція.

Визначати кращих учасників дискусії допомагали члени журі ‒ науковці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Криворізького державного педагогічного університету і Донецького юридичного інституту МВС України.

Представниками нашого університету в журі були: завідувач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин ‒ д.е.н., доцент Бочарова Ю. Г.; к.п.н., доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Удовіченко Г. М.; к.ю.н., доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Шульженко І. В.; к.ф.н., доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Ніколенко К. В.

Міський дискусійний клуб «Діалог» щорічно, з 2001 року, проводить свої засідання у такому форматі, розглядаючи різні питання у секціях. ДонНУЕТ уже третій рік поспіль бере участь у ролі членів журі такого важливого заходу для старшокласників.

0 replies