Тренінг для енергоаудиторів
Представники Університету беруть участь у тижневому тренінгу для енергоаудиторів, який розпочався 9 вересня у м. Дніпро. Тренінг, що організований GIZ та Фондом енергоефективності України, має на меті підготовку фахових спеціалістів для навчання енергоаудиторів.
