Університет знає

Атестаційні екзамени ННІРГБТ Університету Туган-Барановського

На початку нового року в ННІ ресторанно-готельного бізнесу та туризму Університету Туган-Барановського розпочалися атестаційні екзамени із 25.01.2021р. по 29.01.2021р. із складання екзаменів здобувачами ВО заочної форми здобуття освіти спеціальності:

• 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»,
  • 241 « Готельно-ресторанна справа»
  • 181 «Харчові технології»
  • 133 «Галузеве машинобудування»
  • 142 «Енергетичне машинобудування»
  • 242 «Туризм»

Результати роботи екзаменаційних комісій засвідчили, що наш ННІ ресторанно-готельного бізнесу та туризму та професорсько-викладацький колектив випускових кафедр разом готують висококваліфікованих фахівців, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками у сфері гостинності, підприємницького бізнесу, туризму, харчових технологій, галузевого та енергетичного машинобудування.

Шановні наші випускники, «бакалаври» ми Вас вітаємо! Отримані Вами позитивні оцінки – це ознака того, що ви маєте ґрунтовні знання та сформовані професійні компетентності! Успіху Вам, щастя, кар’єрного зростання!

Запрошуємо Вас на навчання до магістратури!