Опитування магістрів Університету Туган-Барановського ОП «Готельно-ресторанний бізнес»

Опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Готельно-ресторанний бізнес» другого (магістерського) рівня вищої освіти за змістом анкети SQ 2 «Опитування здобувачів вищої освіти щодо індивідуальної освітньої траєкторії та реалізації права на вибір навчальних дисциплін» проводилось у формі онлайн-опитування із використанням сервісу Microsoft Forms.

Дане опитування стосувалось виявлення оцінок здобувачів вищої освіти процедури та інших особливостей процесу вибору навчальних дисциплін, інформаційно-консультаційних можливостей, а також зацікавленості у навчанні за сертифікованими навчальними курсами Університету.

В опитуванні взяли участь 5 здобувачів ВО денної і заочної форми здобуття вищої освіти, що навчаються за ОП «Готельно-ресторанний бізнес» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Всі з 5 опитаних  респондентів зазначили, що їм відомо про можливість вибору навчальних дисциплін.

Щодо періоду вибору навчальних дисциплін, то результати наступні: 2 особи – в період від з 01 лютого до 01 квітня (для наступного н. р.); 3 особи – на початку кожного навчального року.

Відповідаючи на питання «Чи є важливою для Вас особисто можливість самостійного вибору дисциплін?», 3 особи зазначили, що ця можливість є для них важливою, ще 2 особи – скоріше важливою.

Враховуючи те, що переважна більшість опитаних обрали варіант відповіді «Важливою» на питання щодо важливості самостійного вибору дисциплін, доцільним є проведення додаткової роботи з метою з’ясування причин виникнення сумнівів у цьому у деяких респондентів (двоє з яких обрали варіант відповіді «Скоріше важливою») та визначення можливостей удосконалення процедури самостійного вибору дисциплін.