Університет Туган-Барановського інформує: новини мовної школи

Аll work and no play makes Jack a dull boy

Новини мовної школи

Відповідно до цілей та задач за грантовим проєктом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області” з 12.06 по 23.06.2023 в ДонНУЕТ працює мовна літня школа.

Але не буває навчання без дозвілля.

Протягом двох тижнів учні 9-10 класів криворізьких ліцеїв поєднували заняття з іноземних мов з розважальними заходами: активними і настільними іграми англійською і німецькою мовами, конкурсом акторської майстерності, переглядом кінофільмів англійською мовою, квестом з англійської мови.

Спілкування іноземною мовою стало звичайною справою для учасників школи – навіть під час кави-брейк та в укритті під час повітряної тривоги.

Мовна школа надала їм можливість інтеракції, розкрити свій внутрішній потенціал, пізнати одне одного краще і, звичайно, покращити свої знання англійської та німецької мов.

Чекаємо нових цікавих зустрічей наступного року.