«ДонНУЕТ в обличчях»: життя вже змінилось на 180 градусів, й ніколи не стане таким, як було

Сьогодні ми говоримо зі студенткою Університету Туган-Барановського – Миснік Яною.

• Коли Ви вступили до Університету Туган-Барановського? На яку освітню програму.

Вперше вступила у далекому 2018 році, на Готельно-ресторанну справу. А потім, в 2019, ще на Філологію.

• Як Ви зустріли 24 лютого 2022 року? Чи змінилося Ваше життя після повномасштабного вторгнення?

Жахливо. Цей день досі в памʼяті як нічне жахіття, від якого ніяк не сховатись. Змінилися погляди та багато інших аспектів життя. Тільки знаю одне — життя вже змінилось на 180 градусів, й ніколи не стане таким, як було.

• Як ви справляєтесь з тривогою?

Граю в відео-ігри та стараюсь пити китайський зелений чай — улун.

• Якщо ви займаєтесь/ займалися волонтерською справою, розкажіть про це.

Так, я допомогла іншим волонтерам зі зборами та інформацією для людей на окупованих територіях через твіттер.