ВСТУП 2023: які конкурсні предмети потрібно обрати під час реєстрації, аби вступити до Університету Туган-Барановського

ВСТУП 2023: які конкурсні предмети потрібно обрати під час реєстрації для того, щоб мати можливість вступити до Університету Туган-Барановського?

Вступ до Університетів в 2023 році буде здійснюватись за результатами НМТ з 3️⃣ конкурсних предметів:

• 2 ОБОВ’ЯЗКОВІ: українська мова і математика
  • 1 за ВИБОРОМ вступника: історія України або іноземна мова, або фізика, або хімія, або біологія.

❗Зверніть увагу, що оцінки з предметів НМТ мають різну вагомість і тому по різному впливають на розрахунок конкурсного балу в залежності від обраної вами спеціальності.

Наприклад, для спеціальностей економічного та управлінського спрямування найбільш вагомими будуть математика та українська мова, для спеціальностей інженерно-технічного спрямування – математика та фізика, для філології – українська мова та іноземна мова.

Відповідаємо на найпоширеніші питання в Telegram-чаті для вступників https://t.me/+gYxlTZcQgVMxMDNi