Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: Бедржіх Фририх Сметана

У межах плану дій Центру європейської інтеграції, який створено в ДонНУЕТ відповідно до цілей та задач за грантовим проєктом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, у бібліотеці ДонНУЕТ відбулась презентація, присвячена 200 – річчю від дня народження Бедржіха Сметани.

Бедржіх Фририх Сметана (2 березня 1824, Літомишль — 12 травня 1884, Прага) — чеський композитор, один із найбільших музикантів Чехії, який вважається основоположником національної композиторської школи. Основні твори — опера «Продана наречена» цикл із шести симфонічних поем «Моя Батьківщина». Він був першим композитором, який використовував у своїх творах чеські народні сюжети та мотиви. Симфонічна поема «Влтау» стала неофіційним чеським національним гімном.

Бедржіх Сметана