ВСТУП 2023: розпочалося зарахування вступників на контракт

Заклади вищої освіти розпочали процес зарахування вступників на контрактну форму навчання. Відповідні рекомендації на зарахування будуть надаватися вступникам, які не вступили на бюджет, починаючи з 9 серпня.

Приймальні комісії закладів освіти мають змінювати статуси заяв вступників, які рекомендовані до зарахування на контракт.

Відповідно, на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статуси заяв абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на контракт, мають змінюватися зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (контракт)». Зміна статусу заяви також відображатиметься в електронних кабінетах вступників.

Зарахування вступників на контрактну форму навчання може відбуватися до 30 серпня 2023 року. Детальний порядок конкурсного відбору вступників на контракт зазначено в правилах прийому відповідного закладу вищої освіти.

Вступники, які зараховані на контракт на фіксовані або відкриті конкурсні пропозиції, за певних умов можуть бути переведені на вільні бюджетні місця. Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення осіб, які зараховані на навчання за контрактом, відбувається не пізніше 18 серпня.

Для отримання інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Джерело: Освіта.UA

209 разів прочитано