ЗНАЧЕННЯ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ СЕРЕД СТУДЕНТСТВА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Вже пройшло майже два тижні з того часу, як заклади освіти перевели на дистанційне навчання в наслідок розповсюдження коронавірусної інфекції. Освітяни, студенти і школярі дистанційно працюють вдома. І якщо бути законослухняним громадянином, і не виходити з дому, як радять медики та Президент, то виявляється, що далеко не всі можуть сприймати такі заходи прийнятними для себе. Досить значна кількість людей продовжують «подорожувати» вулицями без поважних на те причин. Проте, на сьогоднішній день введення карантину є саме тією запобіжною мірою, що може істотно знизити ризики поширення коронавірусу не тільки в межах своїх родин, але і в межах країни та світу загалом.

У складній ситуації наразі знаходиться досить значна кількість людей, особливо це стосується літніх та немічних. Такі люди і за кращих часів потребували допомоги, тим паче, зараз.

Тож, коли у країні виникла загроза через пандемію COVID-19, на передову вийшли волонтери заради тих, хто потребує підтримки. Команда Української Волонтерської Служби створила Волонтерський центр допомоги під час епідемії коронавірусу. Даний проєкт не є комерційним та об’єднує бажаючих допомагати людям. На сайті проєкту можна зареєструватися як волонтер та отримати інформацію щодо надання ефективної допомоги тим, хто її потребує.

У місті Кривий Ріг також створюється волонтерський загін із метою допомоги людям похилого віку в придбанні продуктів харчування та ліків на період карантину. Не стоїть осторонь волонтерського руху і Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Так, університет виступив з ініціативою щодо залучення студентства та молодих викладачів до роботи у міському молодіжному волонтерському загоні. Звичайно, така ініціатива будується на принципах доброї волі та власному бажанні людини підтримати тих, хто потребує допомоги під час карантину.

Тож, студенти ДонНУЕТ, залучайтеся до благодійної місії в нашому місті.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

346 разів прочитано