ЗАВДЯКИ ФІНАНСОВІЙ ПІДТРИМЦІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ДОННУЕТ ВІДРЕМОНТУЄ БАЗУ ВІДПОЧИНКУ “ЛІСОВА”

У рамках проекту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що реалізується ДонНУЕТ за фінансової підтримки Європейського Союзу, буде відремонтовано та модернізовано базу відпочинку “Лісова” (м. Святогірськ, Донецька область) http://donnuet.edu.ua/index.php/ru/foto/album/179-baza-vidpochinku-lisova.

Передбачається здійснення ремонту житлових і адміністративних приміщень, конференц-залу, їдальні та виробничих цехів їдальні, облаштування спортивного майданчику, а також створення умов для безперешкодного доступу до приміщень бази осіб з інвалідністю. Крім цього, буде створено Центр освітньо-культурного розвитку, на базі якого організовуватимуться наукові та культурно-освітні заходи для студентів і персоналу ДонНУЕТ, інших навчальних закладів, громади Донецької та Дніпропетровської областей.

База відпочинку “Лісова” розташована у живописному місці біля підніжжя крейдяних Святих гір (національного природного парку), на правому березі річки Сіверський Донець, недалеко від Святогірського державного історико-архітектурного заповіднику https://uk.wikipedia.org/wiki/Святогірський_державний_історико-архітектурний_заповідник

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

371 разів прочитано