Святкування Масляної
Сьогодні, 29 лютого 2020 року, в останній день зими, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського вчергове взяв участь у традиційному районному святі Масляної.
Цьогоріч у святі також взяли участь і студенти-іноземці підготовчого відділення нашого Університету, які й узяли на себе відповідальність за процес жарки млинців та їх декор. І це у них вийшло неперевершено! Вони, беззаперечно, впоралися зі своїми обовʼязками і не поступилися своїми вміннями і навичками готувати нашим «студентам-професіоналам» спеціальності «Харчові технології».
До речі, кожному із наших відвідувачів були задані загадки, які стосувалися безпосередньо Масляної. І ми зрозуміли, що мешканці нашого міста добре знають як святкують масляний тиждень, прикмети, звичаї і традиції Масляної, а також, які заборони існують на Масляну.
Окрім частування млинцями з різними начинками, нашим гостям було запропоновано і майстер-клас із приготування льодяників. Діти були у захваті!
Зі святом Масляної! Нехай тепло наших сердець пробудить до життя весну!
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!