Засідання Вченої ради ДонНУЕТ

Засідання Вченої ради ДонНУЕТ

Засідання № 19 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться 24 червня о 13.00 в актовій залі Університету.

Засідання буде проходити й транслюватися також в он-лайн режимі по скайпу у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 11 від 11.03.2020 р., № 392 від 02.05.2020 р., листа МОН України № 1/9-154 від 11.01.2020 р. та наказу в.о. ректора ДонНУЕТ № 62 від 12.03.2020 р.

До порядку денного включено такі основні питання:

  1. Про виконання Стратегії розвитку Університету до 2020 р.: Програма «Адміністративна діяльність» – доповідач в.о. ректора Чернега О.Б.
  2. Про наукову діяльність Університету за І півріччя 2020 р. – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.
  3. Про підсумкову атестацію аспірантів – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

4.Про рекомендацію до друку наукових видань Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

  1. Затвердження звіту щодо реалізації грантового проєкту – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.
  2. Про виконання рішень Вченої ради Університету за червень місяць 2019-2020 н.р. – доповідач учений секретар Богатирьова Г.А.
  3. Про проведення попередньої експертизи дисертації на здобуття ступеня доктора філософії аспірантки Борблік К.Е. – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

518 разів прочитано