Запрошуємо взяти участь у заході «РОЗКРИЙ СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ ІЗ КОМПАНІЄЮ NESTLÉ BUSINESS SERVICES LVIV: КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ТА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

Розкрий свій потенціал із компанією Nestlé Business Services Lviv: кар’єрні можливості та соціальна відповідальність

Усі ми хоч раз у житті чули про міжнародні корпорації (МК) – компанії, які мають структурні підрозділі у 2-ох та більше країнах, володіють значними людськими, фінансовими та іншими ресурсами, які можуть бути порівняні з ресурсами цілої країни, а інколи і значно перевищувати їх. Це невипадково, адже кінець ХХ – початок ХХІ століття можна сміливо назвати епохою міжнародних корпорацій.

Як свідчать офіційні дані Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) сьогодні міжнародні корпорації, до яких належать як транснаціональні корпорації, так і мультинаціональні підприємства, виступають важливими акторами міжнародного виробництва, які з 70 рр. ХХ століття не тільки сформувалися як суб’єкти міжнародних економічних відносин, але й значно наростили свій потенціал впливу, чисельність. Так, якщо у 1970 році нараховувалося 7000 МК у світі, то у 2000 році їх кількість збільшилася в 5,4 рази до 38000 МК, у 2010 році – в 11,7 разів, до більше, ніж 82000 МК; якщо у 1990 р. продажі зарубіжних підрозділів оцінювались у 7136 млрд. дол., то у 2018 році – 27247 млрд доларів, валова додана вартість, створена у зарубіжних підрозділах – 1335 млрд доларів та 7257 млрд доларів відповідно, активи – 6202 млрд доларів та 110 468 млрд доларів відповідно, зайнятість (кількість співробітників) – 28558 тис осіб, 75897 тис осіб.

Однією із найбільш відомих (яка існує вже більше, ніж 150 років) та потужних МК у світі, діяльність якої зосереджена на виробництві продуктів харчування, є NESTLE.

NESTLE належать 448 фабрик і промислових підприємств у більше, ніж 83 країнах світу. У Групі компаній працюють понад 308 тисяч осіб. Асортимент компанії постійно розширюється і на сьогоднішній день налічує близько 8,5 тисяч всесвітньо відомих торгових марок та брендів, серед яких: Nescafe, Purina, Nesquik тощo.

В Україні NESTLE має 3 фабрики та 2 структурні підрозділи: головний офіс у Києві та філіал-сервісний центр у Львові – Nestle Business Services Lviv (NBS Lviv), який надає послуги світового рівня підрозділам компанії Nestle у 53 країнах світу.

NBS Lviv – це чудове місце, де ти можеш успішно розпочати та побудувати свою карʼєру у мультикультурному бізнес-середовищі, розвиватися та стати частиною команди активних людей.

Із великим задоволенням ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ОХОЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ у заході, який відбудеться 31.10.2019 р. о 1230-1350 в актовій залі ДонНУЕТ за участі NESTLÉ BUSINESS SERVICES LVIV  «РОЗКРИЙ СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ ІЗ КОМПАНІЄЮ NESTLÉ BUSINESS SERVICES LVIV: КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ТА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ».

Даний захід є гібридним – поєднує МАЙСТЕР-КЛАС «Соціальна відповідальність компанії Nestle» (лектор – член асоціації випускників кафедри економіки та міжнародних економічних відносин ДонНУЕТ, керівник проектів та програм NBS Lviv Пічугіна Сабіна Андріївна) та INTERACTIVE EVENT «Розкрий свій потенціал з компанією Nestlé Business Services Lviv: кар’єрні можливості для студентів ДонНУЕТ» (модератор – рекрутер NBS Lviv Рубцов Андрій Борисович).

Приходьте, буде цікаво, пізнавально та весело!

Не упусти свій шанс та безмежні можливості, які відкривають перед тобою Nestle та ДонНУЕТ.

0 replies