ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЄКТІВ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ В РЕСТОРАННОМУ ГОСПОДАРСТВІ ТА ГОТЕЛЬНОЇ І РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ

12-13 грудня 2019 року на кафедрі технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи пройшов захист дипломних проєктів магістрів спеціальностей 181 «Харчові технології» та 241 «Готельно-ресторанна справа». Дипломний проєкт – це останній і найважливіший проєкт, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті студентами за час навчання.

Захист пройшов дуже продуктивно, адже студенти продемонстрували високий рівень підготовки. Працюючи над темою диплому та презентуючи його перед членами комісії, студенти реалізували свої знання, уміння та навички, отримані на попередніх етапах навчання.

Це знайшло відображення також і у практичній презентації новітніх технологій виробів із подальшою їх дегустацією. Були представлені такі вироби, як: безглютенові хлібобулочні вироби для хворих на целіакію на основі кукурудзяного, рисового та гречаного борошна; хліб соєво-морквяний та гарбузовий із підвищеним вмістом каротиноїдів; м’ясні січені вироби з рослинними добавками функціонального призначення; рибні січені вироби пребіотичної дії; хлібобулочні вироби прискореної технології виробництва з використанням сухої картопляної добавки.

Теми дипломних робіт були різноманітні, зокрема можна зазначити такі: «Проєкт кафе-пекарні в м. Кривий Ріг із впровадженням технології безглютенових хлібобулочних виробів», «Проєкт готелю 3* у м. Трускавець Львівської області з впровадженням еко-послуг в діяльності підприємства», «Проєкт стилізованого кафе «Лакшері» із сорбет-баром із впровадженням технологій страв на основі дикорослої сировини у м. Кривий Ріг» тощо.

За результатами захисту комісія, до складу якої увійшли: голови ЕК: Лавська Оксана Євгенівна – менеджер проєкту ТОВ «Рейкарц менеджмент» та Сабіров Олександр Володимирович – головний технолог ТОВ «С&C», члени ЕК: к.т.н., доценти: Сімакова Ольга Олександрівна, Попова Світлана Юріївна, Назаренко Ірина Анатоліївна, Слащева Аліна Вячеславівна, позитивно оцінила напрацювання студентів.

По завершенню захисту дипломних проєктів комісія відзначила гідний рівень підготовки студентів, їхню цілеспрямованість, наполегливість та бажання стати справжніми професіоналами.

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної діяльності й успіхів на професійному шляху!

0 replies