XV міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Юний філолог – 2020»

22 січня 2020 року на базі Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 118 та за підтримки Комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради пройшов XV міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Юний філолог» (І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, відділень мовознавства, літературознавства, мистецтвознавства та фольклористики) в рамках міського фестивалю «Інтелектуали Криворіжжя – 2020».

Мета конкурсу:

• виявлення, розвиток та підтримка інтелектуально обдарованої учнівської молоді;
  • залучення лінгвістично обдарованих учнів до процесу інтелектуальної і творчої праці;
  • удосконалення навичок пошукової, пізнавальної та науково-дослідницької діяльності;
  • сприяння розвитку комунікативних, когнітивних та інтелектуальних здібностей старшокласників шляхом обміну досвідом;
  • розвиток гуманітарних здібностей учнів, задоволення їхніх потреб у професійному самовизначенні.

У складі поважного журі були і викладачі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського: канд.філ.наук, доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Світлана Ревуцька та канд.пед.наук, доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Вікторія Зінченко.

Вітаємо всіх учасників та наукових керівників із закінченням І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, а переможцям бажаємо успіхів на ІІ етапі, який проходитиме в м. Дніпро.

Маємо надію і на подальшу спільну співпрацю з Комунальним закладом «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради та закладами загальної середньої освіти нашого міста.

0 replies