Події ННІБГ

Виставка – роздум «Інформація потрібна всім» в ННІБГ

Маріупольські студенти підключилися до Всесвітнього дня інформації про розвиток! 

Усе розвивається та рухається на землі, змінюються контури океанів та суші, з’являються нові держави, люди набувають нових знань, тому інформація про те що відбувається у світі є потрібною і загальновідомою. 

Після закінчення Другої світової війни ХХ століття, після страхіть бомбардування, розрухи та загибелі мільйонів людей у десятках країн людство, його найкращі представники, зрозуміли, що потрібно домовлятися і вирішувати глобальні проблеми всепланетного масштабу разом. 24 жовтня людство відзначає відразу два свята – Всесвітній День інформації про розвиток та день народження міжнародної організації співробітництва Організації Об’єднаних націй. 

У бібліотеці Навчально – наукового інституту бізнесу та гостинності ДонНУЕТ імені Михайла Туган – Барановського студентам денного відділення першого та другого курсів була представлена виставка – роздум «Інформація потрібна всім» з оглядом літератури до Всесвітнього дня інформації про розвиток. Кількість глобальних проблем, що має вирішувати людство, потребує актуальної та різноманітної інформації. Саме завдяки цьому розвиваються відносини між країнами, ведеться конструктивний діалог і вирішується ціла низка глобальних проблем сьогодення – від економічних до технічних і соціальних, що хвилюють людство. 

 

431 разів прочитано