Випускники Університету Туган-Барановського говорять

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ: Освітня програма «Харчові технології»

«Працюю су-шефом в ресторані. Отримані знання та практичні навички стали міцною основою мого особистого розвитку в обраній професії. Все, чому я навчилася в стінах Університету, я застосовую у своєму повсякденному житті.

Працюю в закладі ресторанного господарства, а це означає забути про вихідні та свята.

Але мені пощастило, моя професія співпадає з моїм хобі! Готувати їжу, вигадувати нові страви – це мої улюблені справи. Для того, щоб професійно зростати, весь вільний час я намагаюся витрачати на саморозвиток. Постійно щось готую та експериментую»

Світлична Ольга,

випуск 2020 р.

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ: Освітня програма «Міжнародні економічні відносини»

«Сьогодні моя робота пов’язана із фінансами. Я вдячна Університету за ґрунтовну базу для мого професійного становлення та розвитку. Навчання на спеціальності «Міжнародна економіка» дозволило забезпечити комплексну та мультидисциплінарну підготовку мене як високоефективного та конкурентоспроможного професіонала».

Данилюк Марина, засновник консалтингової компанії Kauri.one, голова юридичного департаменту DeStream, Clover Finance,

відповідальна за міжнародні відносини в Hong Kong blockchain society, у т.ч. представник Europe, Middle East and Africa region у IBCOL (International Blockchain Olympiad),

випуск 2009 року