Випускники Університету Туган-Барановського говорять

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ. Освітня програма «Економіка» Університету Туган-Барановського.

«Знання та розуміння із поведінкової економіки, теорії ігор, сучасних стратегій розвитку підприємств, теорії споживчої цінності та ще багато чого іншого допомагають мені ефективно здійснювати мої функціональні обов’язки. Економічна підготовка була та залишається тим must have, який значно розширює перспективи працевлаштування, підвищую твою конкурентоспроможність на ринку праці. Дякую рідному Університету за отримані знання та навички».

Швидка Аделіна,  менеджер по роботі з клієнтами  ТОВ “МАРАТ”, випуск 2018 р.

«Відповідальна робота, маленька дитина, сім’я, хобі, відпочинок тощо – я все встигаю. Самоменеджмент, тайм-менеджмент, самодисципліна – це ті софт скіли, додатковий бонус, які я отримала під час навчання в Університеті на освітній програмі «Економіка». Дякую»

Козлова Катерина,

головний державний інспектор митного поста «Покровськ» Азовська митниця, м.Покровськ, випуск 2018 р.