Випускники Університету Туган-Барановськго говорять (Маріуполь)

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ: Освітня програма «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету Туган-Барановського (Маріуполь)

«Я студент 2 курсу, навчаюсь за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Я обрав цій напрям не одразу. Перший курс я закінчив в іншому вищому та на іншій спеціальності. Але згодом зрозумів, що для успішного ведення бізнесу, в будь-якій сфері, має бути наявність спеціальної освіти, здатної створити основу стратегічного мислення, необхідну для правильного прийняття рішень. Тому спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» сама собою стала для мене пріоритетною, а навчально-науковий інститут бізнесу і гостинності ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського – як база повноцінних знань в сфері власного бізнесу. Так я і став студентом ННІБГ  ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. І жодного разу не пошкодував».

Богдан Панков, ПТБД 2 курс

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ