Викладачі Університету Туган-Барановського на Дніпровському економічному форумі

18 листопада 2021 року викладачі кафедри технологій у ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського Ніколайчук О.А. та Приймак Н.С. взяли участь у Дніпровському економічному форумі у м. Дніпро.

Форум організовано Днпропетровською обласною державною адміністрацією та Дніпропетровською торгово-промисловою палатою.

Місія DEF – активна робота з інвесторами, комплексний підхід до питань національного та регіонального розвитку, побудова ефективного діалогу між бізнесом, державою та міжнародними партнерами; допомога підприємцям Дніпропетровської області та України в набутті актуальних знань і встановленні нових ділових контактів.

Захід розпочала пленарна панель  “Українська і світова економіка: стимули зростання після пандемії”, у якій взяли участь у якості спікерів:

• Олексій Кучер, Голова  Державної регуляторної служби України;
  • Ігор Ліскі, Голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції»;
  • Геннадій Чижиков, президент Торгово – промислової палати України;
  • Катерина Глазкова, виконавчий директор Спілки українських підприємців;
  • Володимир Власюк,  голова комітету з промислової модернізації ТПП України, СЕО «Укрпромзовнішекспертиза».

Далі обговорювали стратегії бізнесу у часи невизначеності, ефективне урядування та шляхи реалізації потенціалу України.

Дякуємо Криворізькому представництву Дніпропетровської торгово-промислової палати за можливість взяти участь у заході!