Вступ 2022: суботній вебінар від Університету Туган-Барановського

Вже сьогодні, 4 червня 2022, Університет Туган-Барановського розпочинає Марафон вебінарів, присвячений Вступній кампанії 2022.

О 14.00 на інформаційній платформі Zoom зустрінемось, аби надати уявлення школярам про особливості окремих професій та функції, які виконують фахівці з вищою освітою та ознайомити вступників та їх батьків з особливостями Вступної кампанії-2022 до закладів вищої освіти.

Сьогодні Університет Туган-Барановського запрошує на презентацію освітніх програм «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм». 

Спікери: 

  • Ніколайчук Ольга Анатоліївна – завідувач кафедри технологій у ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва, к.е.н., доцент – презентація освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» 
  • Горіна Ганна Олександрівна – завідувач кафедри туризму та країнознавства, д.е.н., професор –презентація освітньої програми «Туризм». 

Проведення заходів передбачено щосуботи о 14.00 за наступним посиланням: 

«Марафон вебінарів» проводитимуть професори та доценти Університету для школярів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Кривий Ріг та їх батьків упродовж червня-липня 2022 року. 

Приєднуйтесь, буде цікаво, чекаємо! 

368 разів прочитано