Події Маріуполь

Вручення дипломів магістрам ННІ бізнесу та гостинності

Маріуполь урочисто проводжає своїх випускників!

11 лютого цього року в актовому залі Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Університету Туган-Барановського відбулося урочисте вручення дипломів вищої освіти магістерського ступеню. Дипломи отримували студенти спеціальностей “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Менеджмент”, “Харчові технології”.

Велика кількість студентів-випускників отримала прекрасну можливість для успішного подальшого життя. Усім присутнім на цьому заході було і приємно, і сумно одночасно. Студенти денного відділення разом з викладачами підготували дуже цікавий та теплий невеличкий концерт з піснями, танцями та дуже теплою презентацією – спогад про студентське життя наших випускників. А після концерту директор Навчально-наукового університету бізнесу та гостинності Донецького національного інституту економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Хаврова Катерина Сергіївна разом з колегами вручила дипломи та провела випускників на добрий життєвий шлях.

У добрий путь, наші випускники, не забувайте свою Alma mater, хай вам щастить!