вРУЧЕННЯ ДИМОЛМІВ БАКАЛАВРІВ

Вручення дипломів бакалаврів ДонНУЕТ

24 червня 2020 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-бакалаврам.

Випускники ННІЕУА та ННІРГБТ нарешті дочекалися найгарячішої події у житті кожного студента!

Нову плеяду фахівців привітав перший проректор Університету Никифоров Радіон Петрович:

«Сьогодні той день, який ми так довго чекали! Дивлячись на вас, на ваше прагнення, ми дуже сподівалися, що урочистий день вручення дипломів стане окрасою і вашого, і нашого життя.

У сьогоднішньому світі досягти якихось вершин можна тільки підтримуючи концепцію постійного навчання, самовдосконалення, здобуваючи нові компетенції, нові кваліфікації.

Ви обрали той шлях, в кінці якого завжди є якась винагорода. В якості цієї винагороди – ті знання і вміння, які ви здобували всі ці навчальні роки. В якості формального підтвердження цих здобутків – документ про вищу освіту

Бажаю, щоб по життю вас супроводжували: досвід, вміння, професіоналізм, посмішка і щастя! Бажаю вам успіхів!»

Під час вручення дипломів із побажаннями і настановами до випускників звернулися директорка Навчально-наукового інституту економіки та підприємництва Олена Володимирівна Нєізвєстна, директорка Навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу Валентина Віталіївна Барабанова. За доброю традицією старший викладач кафедри технології в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Коренець Юрій Миколайович подарував присутнім музикальну замальовку. Слова подяки лунали і від студентів-бакалаврів, які згадували про найяскравіші дні студентського життя у ДонНУЕТ.

Щиро бажаємо Вам яскравого, насиченого життя, гарних перспектив та цікавих пропозицій!

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

776 разів прочитано