Випускники-бакалаври ДонНУЕТ 2020

Тернистий шлях студентства: від вступу до отримання дипломів бакалаврів

До 100-річчя Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського ми підводимо підсумки, ставимо нові цілі, розширюємо горизонти можливостей. Ми шануємо сталі традиції, та разом з тим започатковуємо нові та створюємо сучасну історію!

Сьогодні незвичайний, святковий випуск «ДонНУЕТ в обличчях». Спитаєте чому? Все просто! Адже героїв цієї історії об’єднує Диплом бакалавра 2020. Так, студенти-випускники отримали довгоочікувані дипломи і планують своє майбутнє: хтось піде вчитися на магістра, а хтось будуватиме кар’єру.

Студентська молодь ННІЕУА та ННІРГБТ поділилася теплими словами, адже останні роки були присвячені спільній меті – здобути знання, освоїти тонкощі навчальних дисциплін, стати спеціалістом та отримати жаданий диплом!

Поділіться з нами Вашою незабутньою історією з часів студентства :-) А ще ми б хотіли почути Ваше побажання для студентів :-) (ВІДЕО)

Якщо у Вас є, за що сказати “дякую”, неодмінно зробіть це! (ВІДЕО)

ДонНУЕТ святкує свій День народження. Привітаєте Університет? :-) (ВІДЕО)

0 replies