ДонНУЕТ знає

Вітаємо Університет із успішним проходженням акредитації!!!

Напередодні дня банкіра, 18 травня відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості освіти, на якому було підтримано рішення про успішне проходження Університетом Туган – Барановського акредитації за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування»!

Це був достатньо тривалий марафон підготовки. На різних етапах цього процесу, зокрема і під час зустрічей експертної комісії з фокус-групами, долучалися викладачі та здобувачі освітньої програми, керівництво Університету та співробітники підрозділів, роботодавці та представники студентського самоврядування. Особлива подяка нашим стратегічним партнерам – АТ КБ «ПРИВАТБАНК», ТОВ «Прадо», ПАТ «АрселорМітталл», Криворізькій міській раді за допомогу у створенні якісної освітньої програми.

Дякуємо за належну фахову роботу експертної групи та галузевої експертної ради, а також за надані пропозиції та рекомендації, спрямовані на удосконалення освітньої програми.

Тож, вітаємо гаранта освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» Нєізвєстну Олену Володимирівну, професорсько-викладацький колектив та студентів Університету з успішним проходженням акредитації! Адже об’єктивна оцінка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти підтверджує якісну підготовку здобувачів вищої освіти та високий професіоналізм колективу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського!