ДонНУЕТ вітає

Згідно з навчальним планом і графіком навчального процесу 18 червня 2021 року у Навчально-науковому інституті економіки, управління та адміністрування Університету Туган-Барановського відбувся атестаційний екзамен для студентів денної форми здобуття вищої освіти, навчання за інтегрованим навчальним планом, освітнього ступеню «Бакалавр» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

З вітальним словом виступила директорка ННІ, гарант освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» Олена Нєізвєстна, яка побажала успішного складання іспиту. Атестаційний екзамен був проведений за допомогою навчальної платформи moodle.

Вітаємо студентів Університету Туган-Барановського з успішною підсумковою атестацією та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!