Участь Університету Туган-Барановського у «Ярмарку вакансій»

10.06.2021 викладачі Університету Коренець Ю.М., Омельченко О.В. та Шаповалова І.В. за запрошенням адміністрації Металургійного коледжу Національної металургійної академії України взяли участь у «Ярмарку вакансій», який відбувся в онлайн форматі для студентів металургійного коледжу НметАУ.

Окрім навчального закладу у події взяли участь представники ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», «Метінвест» та викладачі Національної металургійної академії України. Під час заходу зав. кафедрою загальноінженерних дисциплін та обладнання Омельченко Олександр Володимирович презентував освітні програми «Галузеве машинобудування» та «Енергетичне машинобудування». Під час презентації викладач висвітлив особливості та переваги навчання в Університеті Туган-Барановського, зазначив про те що навчальний заклад має відповідну матеріально-технічну базу, сучасні науково-технічні лабораторії, комп’ютерні класи та навчальні аудиторії, що в сукупності створюють комфортний навчальний простір, що відповідає міжнародним вимогам.

Студенти металургійного коледжу НМетАУ були запрошені до продовження навчання в Університеті Туган-Барановського на сучасних спеціальностях.

Висловлюємого подяку адміністрації металургійного коледжу за запрошення до участі у «Ярмарку вакансій» та сподіваємось на плідну співпрацю.