ДонНУЕТ вітає

Вітаємо студентів Університету Туган-Барановського з перемогами на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студентка 4-го курсу Навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму Університету Туган-Барановського спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Пшиннік Вікторія нагороджена дипломом І-ступеня за перемогу у ІІ-етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа». 

Для участі у ІІ-етапі Конкурсу, який відбувався на базі Одеської національної академії харчових технологій було надіслано 74 студентські наукові роботи з 35 закладів вищої освіти. Захист робіт відбувався у змішаному форматі: відео-конференції Zoom та конференції у залі на базі Університету. 

 

Пшиннік Вікторія представляла Університет Туган-Барановського з роботою на тему «Процеси системи управління якістю послуг у підприємствах готельного господарства». 

Вітаємо нашу студентку Пшиннік Вікторію з цією перемогою та її наукового керівника к.т.н., доцента кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Попову Світлану Юріївну з підготовкою переможця конкурсу! Бажаємо подальших наукових здобутків! 

336 разів прочитано