у школі

Представники Університету Туган-Барановського взяли участь у Ярмарку професій у школі №121

В останню п’ятницю травня, асистент кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського Олена Пусікова разом зі студентами Університету Туган-Барановського відвідали ярмарку професій у школі №121.

Школярам розповіли про деякі спеціальності Університету Туган-Барановського, а саме про спеціальність «Готельно-рестранна справа» та «Харчові технології».

На зустрічі з учнями 9-го класу Олена Пусікова розповіла про спеціальності, продемонструвала відеоролики за сеціальностями, відповіла на всі запитання учнів. Також було провено презентацію на тему «Найкращі готелі світу».

Керівники школи №121 були вдячні Університету Туган-Барановського за розширення кругозору дитячого уявлення про різноманіття професій в їх рідному місті. Учнів було запрошено до Університету Туган-Барановського на майстер-класи та Дні відкритих дверей.

Вже цієї суботи, 12 червня 2021, о 15:00 традиційна зустріч у Zoom – День відкритих дверей Університету Туган-Барановського.
Тема зустрічі – “Особливості вступної кампанії 2021”. Спікер зустрічі – Коренець Юрій Миколайович, старший викладач кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельної і ресторанної справи та підприємництва + Презентація освітньої програми “Туризм”. Спікер – Горіна Ганна Олександрівна, д.е.н., завідувач кафедри туризму та країнознавства
Посилання для зустрічі https://us04web.zoom.us/j/76215089343/
Код доступу: asdf1234