ДонНУЕТ вітає

Вітаємо студента Університету Туган-Барановського з дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства»

15-16 квітня 2021 р. У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція (у режимі відеоконференції) авторів 30 студентських робіт серед 93 робіт, які надійшли до ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства» у 2020/2021 н.р.

Студент 2 курсу напряму підготовки 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Панков Богдан здобув диплом III ступеня з науковою роботою «Розробка антикризової стратегії на торговельному підприємстві» (науковий керівник: д.е.н., доцент кафедри економіки та бізнесу Хаврова К.С.)

подяка Хавровій

diplomi-Панков