Виробнича практика у газеті – можливість для професійного зростання

У межах співпраці газети «Все про бухгалтерський облік» з Донецьким національним університетом економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського у березні 2019 року студентці 1 курсу магістратури спеціальності «Облік і оподаткування» Панасенко Анастасії було надано можливість проходження двотижневої практики в аналітично-експертних відділах редакції газети.

Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» забезпечила студентку житлом, харчуванням і компенсувала транспортні та інші витрати.

Практика сприяла оволодінню студенткою сучасними методами, формами організації та засобами праці у галузі обліку і оподаткування.

Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» висловила вдячність викладачам кафедри обліку та аудиту ДонНУЕТ за професійну підготовку студентки Панасенко Анастасії. Науково-педагогічний персонал кафедри обліку та аудиту сподівається на можливість подальшої плідної співпраці!

0 replies