Студентка ДонНУЕТ стала лауреаткою ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Туризм»

Вітаємо студентку спеціальності 242 «Туризм» Юлію Кваско з нагородженням дипломом другого ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Туризм»!

28 березня 2019 р. на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Туризм». Свої наукові доповіді представили 31 студент з  24 вищих навчальних закладів України, які були відібрані конкурсною комісією на підставі рецензування.

Кваско Юлія представила актуальну та своєчасну для м. Кривий Ріг наукову роботу на тему «Роль індустріального туризму у формуванні позитивного іміджу промислового регіону».

Вітаємо Юлію та її наукового керівника доцента кафедри туризму та країнознавства, к.пед.н. Богатирьову Галину Андріївну зі значним досягненням і бажаємо подальших наукових та творчих успіхів!

0 replies