Відпочинок на базі «Лісова» Університету Туган-Барановського

Друзі! Проведемо це літо на базі відпочинку «Лісова» Університету Туган-Барановського у Донецькій області, в місті Святогірськ!

Ремонт проводиться у рамках проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом.

Облаштовуються конференц-зала, зала засідань, туалетні кімнати, виконуються роботи по ремонту будинків (заміна вікон, дверей, облаштування ганків, утеплення, проведення електромереж тощо).

Буде створено Центр освітньо-культурного розвитку, на базі якого будуть працювати літні школи англійської мови, організовуватимуться наукові та культурно-освітні заходи для студентів, випускників і персоналу Університету Туган-Барановського, інших навчальних закладів, громади Донецької та Дніпропетровської областей.

Чекайте нової інформації незабаром!