ДонНУЕТ вітає

Університет Туган-Барановського вітає бакалаврів освітньої програми «Туризм» з успішним опануванням атестаційного екзамену

Кафедра туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського вітає бакалаврів з успішним опануванням атестаційного екзамену!

17 червня 2021 р. бакалаври освітньої програми «Туризм» Університету Туган-Барановського успішно пройшли атестацію у формі атестаційного екзамену, який спрямований на перевірку досягнення результатів навчання!

Атестаційний екзамен традиційно відбувався за допомогою освітньої платформи Moodle в комп’ютерному класі університету та передбачав вирішення тестових завдань та розв’язання практичної задачі. Вже за тиждень на здобувачів спеціальності «Туризм» чекає публічний захист кваліфікаційних робіт та презентація своїх наукових наробок з використанням мультимедійної техніки.

Колектив кафедри туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського бажає своїм студентам натхнення та удачі і очікує на змістовні доповіді, креативні відповіді та яскраву візуалізацію кваліфікаційних робіт!