Вебінар щодо особливостей роботи у науково-аналітичному ресурсі Statista

Викладачі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського завжди прагнуть до професійного зростання та самовдосконалення. Одним із показників професійного рівня сучасного науковця є вміння якісного визначення актуальної проблематики щодо різних сфер життя суспільства та обґрунтоване викладення її рішення у наукових джерелах, зокрема у статтях. При цьому, досить актуальною є проблема пошуку інформаційних даних для проведення дослідження. Значно спростити та вдосконалити процес пошуку і формування інформаційних даних має використання інформаційних програм й аналітичних ресурсів. Одним із найбільш популярних та інформаційно наповнених джерел є науково-аналітичний ресурс Statista.

6 листопада 2019 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського пройшов вебінар щодо особливостей роботи у науково-аналітичному ресурсі Statista. До участі у вебінарі було залучено професорсько-викладацький склад Університету, зокрема завідуючі кафедр. У вебінарі також взяли участь викладачі кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Statista ‒ це німецький інтернет-портал статистики, який групує дані, зібрані інститутами дослідження ринку, опитуваннями та дані, отримані з економічного сектору й офіційної статистики, які доступні англійською, французькою, німецькою та іспанською мовами. Statista GmbH (Гамбург) збирає та агрегує дані з багатьох публічних та ліцензованих джерел, включаючи ACTA, AWA, Euromonitor, Gfk, Outfit, Скарборо, Сіммонс, Індекс цільової групи та VUMA. Statista також генерує галузеві звіти, прогнози ринку та «кращі списки» галузевої статистики. Завдяки міжнародній сфокусованості на Європі, Великобританії, США та Азії користувачі мають змогу отримати глобальний огляд великої кількості фактів і масивів даних. Послугами Statista вже користуються понад 2000 університетів у всьому світі.

Statista дає користувачам можливість швидко і зручно отримувати доступ до важливої інформації в різних галузях і тематичних областях. Основні пропоновані галузеві дані: галузеві макродані, що містять відомості щодо всіх важливих показників відповідного ринку, галузеві відомості щодо важливих тенденцій, а також прогнозів щодо важливих факторів формування ринку дослідження щодо поведінки споживачів. За важливими тематичними областями Statista пропонує найважливіші зведені статистичні дані на окремих тематичних сторінках. Таким чином, користувачі можуть отримати комплексне розуміння наявного фонду даних із певної теми.

0 replies