В Університеті Туган-Барановського захистили проєкти в рамках вивчення курсу “Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності”

В рамках вивчення курсу “Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності” відбувся захист проектів, щодо організації підприємницької діяльності та правового регулювання припинення суб’єктів підприємницької діяльності.

Протягом тижня викладачі Університету Туган-Барановського Ніколайчук Ольга Анатоліївна та Шульженко Ігор Владиславович за допомогою платформи Microsoft Teams приймали захист проектів у здобувачів вищої освіти. Тематика представлених проектів була досить різноманітною. Проекти стосувалися різних видів економічної діяльності: відкриття готелю, створення закладу ресторанного господарства, виробництво та продаж нижньої білизни, створення соляної кімнати, виробництво та продаж дерев’яних іграшок, виробництво органічної косметики, організація спортивного клубу, відкриття освітньо-розважального центру для дітей та підлітків, створення магазину корейської косметики, створення хостелу, відкриття ательє, виробництво купальників, відкриття інтернет-магазину електротехніки та інше.

Всі представлені проекти були цікавими, актуальними, креативними, життєздатними, супроводжувалися прекрасним візуальним забезпеченням! Бажаємо нашим здобувачам успіху та натхнення на бізнес-шляху!