ДонНУЕТ вітає

В Університеті Туган-Барановського вручили дипломи випускникам магістратури

В Університеті Туган-Барановського вручили дипломи випускникам-магістрам ННІ ресторанно-готельного бізнесу та туризму!

Ректорат, дирекція ННІ ресторанно-готельного бізнесу та туризму та кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва щиро вітають наших випускників-магістрів із закінченням Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського!

Багато теплих слів і побажань випускникам було висловлено першим проректором університету Никифоровим Радіоном Петровичем, директором НІІРГБТ Барабановою В.В., завідуючою кафедрою технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Ніколайчук Ольгою Анатоліївною.

У заключній частині церемонії слово було надано найкращій випускниці – Світличній Ользі, яка від імені всіх випускників подякувала за знання та вміння, отримані під час навчання.

Є у житті людини події, які залишаються не лише в пам’яті, а й в душі – перший клас, останній дзвінок, перше кохання і, звичайно ж, той день, коли отримуєш диплом магістра. Безумовно, запам’ятається і цей день нашим випускникам-магістрам інституту ННІРГБТ. Сьогодні, ми Вам вручили дипломи і говоримо : «В добру путь!» Хай будуть в сердці нерозлучні Надія, Віра, і Любов!

Ще раз вітаємо Вас, наші дорогі випускники! Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів та сподіваємося на продовження співпраці з вами в якості представників роботодавців, які зацікавлені у високопрофесійних кадрах!