В ДонНУЕТ відбувся І етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Згідно з наказом в.о. ректора ДонНУЕТ Чернеги О.Б. №10 від 10 січня 2020 року «Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 н.р.» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти та відповідно до наказу МОН України від 17.12.2019 р. № 1580.

Кафедрою фінансів та банківської справи був проведений І етап Всеукраїнських олімпіад з наступних дисциплін та спеціальностей:

17 лютого 2020 року проводився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси». (В заході взяли участь 10 студентів навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування).

Призерами олімпіади стали:

І місце – Помазан І.С., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІЕУА, ФІН-17 (120 балів зі 130);

ІІ місце – Євсікова К.С., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІЕУА, ФІН-17 (117 балів зі 130);

ІІІ місце – Казакова А.А., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІЕУА, ФІН-17 (105 балів зі 130).

18 лютого 2020 року проводився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит». (В заході взяли участь 14 студентів навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування).

Призерами олімпіади стали:

І місце – Євсікова К.С., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІЕУА, ФІН-17 (90 балів зі 130);

ІІ місце – Помазан І.С., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІЕУА, ФІН-17 (87 балів зі 130);

ІІІ місце – Мартинова Н.О., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІЕУА, ФІН-17 (85 балів зі 130).

18 лютого 2020 року проводився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». (В заході взяли участь 12 студентів навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування).

Призерами олімпіади стали:

І місце – Шокер Р.І., студентка 1 курсу, ступеня магістр ННІЕУА, ФІН-19Ма (94 балів зі 130);

ІІ місце – Гребенюк І.В., студентка 1 курсу, ступеня магістр ННІЕУА, ФІН-19Ма (93 балів зі 130);

20 лютого 2020 року проводився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси підприємств». (В заході взяли участь 12 студентів навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування).

Призерами олімпіади стали:

І місце – Помазан І.С., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІЕУА, ФІН-17 (95 балів зі 130);

ІІ місце – Євсікова К.С., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІЕУА, ФІН-17 (91 балів зі 130);

ІІІ місце – Мартинова Н.О., студентка 3 курсу, ступеня бакалавр ННІЕУА, ФІН-17 (89 балів зі 130).

Програма олімпіад передбачала виконання чотирьох рівнів завдань: кейс (ситуаційне завдання), аналітико-розрахункова задача, тестування та бліц-опитування. Заплановані олімпіади були проведені на належному науковому та організаційному рівні, з дотриманням методичних порад та умов проведення.

Оцінку конкурсних завдань здійснювали провідні викладачі кафедри фінансів та банківської справи:

Голова журі:

Гудзь Ю.Ф. – в.о. завідувача кафедри фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент.

Члени журі: Юнацький М.О. – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та банківської справи; Янковський В.А. – асистент кафедри фінансів та банківської справи.

Секретар: Максименко А.В.

Зазначені студенти отримали рекомендації щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад з даних дисциплін та спеціальностей.

Вітаємо і бажаємо призерам подальших успіхів!

З повагою колектив кафедри фінансів та банківської справи ДонНУЕТ!

0 replies