В ДонНУЕТ проводиться І етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Згідно з наказом в.о. ректора ДонНУЕТ Чернеги О.Б. №10 від 10 січня 2020 року «Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-2020 н.р.» з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти та відповідно до наказу МОН України від 17.12.2019 р. № 1580.

Кафедрою фінансів та банківської справи буде проведений І етап Всеукраїнських олімпіад з наступних дисциплін та спеціальностей:

17 лютого 2020 року (10:30, ауд. 506) проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».

18 лютого 2020 року (12:30, ауд. 401) проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит».

18 лютого 2020 року (14:00, ауд. 401) проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

20 лютого 2020 року (12:30, ауд. 314) проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси підприємств».

Програма олімпіад передбачає виконання чотирьох рівнів завдань: кейс (ситуаційне завдання), аналітико-розрахункова задача, тестування та бліц-опитування.

Оцінку конкурсних завдань здійснюватимуть провідні викладачі ДонНУЕТ:

Голова журії:

Гудзь Ю.Ф. – в.о. завідувача кафедри фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент.

Члени журі: Юнацький М.О. – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та банківської справи; Янковський В.А. – асистент кафедри фінансів та банківської справи.

Секретар: Максименко А.В.

Шановні студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»! Запрошуємо прийняти участь та бажаємо успіхів!

0 replies