Увага! ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

Шановні студенти 2-4 курсів усіх спеціальностей університету!

Запрошуємо вас перевірити свої знання і вміння з дисципліни, яка вчить правильно і виважено приймати рішення у бізнесі та є базою для вивчення багатьох фахових дисциплін (фінансів, бухгалтерського обліку та інших) – економіці підприємства.

Усіх зацікавлених у своєму професійному становленні  кафедра підприємництва і торгівлі запрошує взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».

Учасникам олімпіади будуть запропоновані завдання з дисципліни «Економіка підприємства». Завдання олімпіади включатимуть дві різнорівневі частини: теоретичну (тестування) та практичну (розрахункове завдання).

Олімпіада проводитиметься:

21 лютого 2020 року в ауд. 510 о 1230

Склад журі:

• Волошина С. В. – завідувач кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н., доцент, голова журі;
  • Коровіна О. В. – доцент кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н., доцент.

Секретар: Костакова Л. Д. – старший викладач кафедри підприємництва і торгівлі.

Радо чекаємо на олімпіаді!!!

0 replies