Увага!!! ОЛІМПІАДА «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА (за видами економічної діяльності)» ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА»

Талановиті, амбітні та активні студенти університету!

Усіх, хто цікавиться питаннями економічного розвитку підприємства, хто хоче пов’язати своє професійне життя з економікою і підприємництвом, хто мислить як раціональна (економічна) людина і постійно обраховує свої вчинки, кафедра підприємництва і торгівлі запрошує взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)», яка проводиться за спеціальністю «Економіка».

Учасникам олімпіади будуть запропоновані завдання з дисциплін: «Економіка підприємства», «Потенціал і розвиток підприємства», «Стратегія підприємства», «Планування і контроль на підприємстві», «Проєктний аналіз», «Економіка праці й соціально-трудові відносини», «Організація виробництва». Завдання олімпіади включатимуть дві різнорівневі частини: теоретичну (тестування) та практичну (аналітично-розрахункове ситуаційне завдання).

Олімпіада проводитиметься:

21 лютого 2020 року в ауд. 510 о 1230

Склад журі:

• Волошина С. В. – завідувач кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н., доцент, голова журі;
  • Коровіна О. В. – доцент кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н., доцент.

Секретар: Костакова Л. Д. – старший викладач кафедри підприємництва і торгівлі.

Чекаємо на олімпіаді!!!

0 replies