Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності ДонНУЕТ

7 лютого 2020 року в актовій залі Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського пройшло урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам. Дипломи отримували студенти спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Харчові технології». Велика плеяда студентів отримала прекрасну можливість для успішного подальшого життя. Усім присутнім на цьому заході було і приємно, і сумно одночасно. Бо приходилося розлучатися: викладачам ‒ зі своїми студентами, студентам – зі своєю «Альма-матер». Студенти денного відділення разом із викладачами підготували дуже цікавий і теплий святковий концерт із піснями, танцями та дуже теплою презентацією «Спогад про студентське життя наших випускників». А після концерту директор Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Хаврова Катерина Сергіївна разом із колегами вручила дипломи та побажала випускникам вдалого життєвого шляху.

У добру путь, наші випускники, не забувайте свою «Альма-матер», хай вам щастить!

0 replies