Нові підручники для студентів-іноземців!

У нашому університеті на підготовчому відділенні навчаються іноземні громадяни з Камеруну, Кот-дʼІвуару та Алжиру. Вони приїхали до України, щоб вивчити українську мову та отримати вищу освіту в нашій країні.

Викладачі ДонНУЕТ, які працюють з іноземцями, прикладають багато зусиль, щоб урізноманітнити навчання іноземних громадян, та якомога ретельніше працюють із додатковою літературою.

Нещодавно Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського закупив нові підручники для іноземних слухачів підготовчого відділення ‒ «Вступний курс з української мови для студентів-іноземців» за ред. Т. О. Дегтярьової.

Іноземні слухачі безмежно вдячні адміністрації ДонНУЕТ за якісну навчальну літературу!

0 replies