Університеті Туган-Барановського знає: освітня програма «Менеджмент»

Освітня програма «Менеджмент» забезпечить вас інструментами управління та сформує лідерські якості, щоб розпочати кар’єру в будь-якій компанії.

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

На 1-му курсі навчання ви отримаєте ґрунтовну загальну підготовку.

На 2-му та 3-му курсах ви сформуєте свої  вміння та навички в менеджменті. Ви будете обирати 25% дисциплін професійного спрямування,  зможете взяти участь у сертифікатних та тренінгових програмах, працювати над проектами, вирішувати кейси та активно готуватися  до професійної управлінської діяльності. Ви зможете пройти практику на українському або закордонному підприємстві.

На 4-му курсі ви отримаєте можливість удосконалити   компетенції в сфері стратегічного управління та обґрунтування управлінських рішень.

Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (8 семестрів)

Кредити ECTS: 240

Мова навчання: Українська

Форма навчання: Денна/Заочна