Що говорять про навчання менеджменту в Університеті Туган-Барановського

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ

«Поступаючи в Університет Туган-Барановського я думав, що буде звичайне навчання і звичайний підхід до викладання. Але майже відразу я зрозумів, що навчання – це цікаво, тому що викладають професіонали та яскраві особистості, які є майстрами в своїй справі. Я здобув в Університеті  бажану освіту, знайшов улюблену роботу! Дякую за знання і тепло», – Олександр Середа, ТОВ “Алмаз Сістем”, Тойота Центр Кривий Ріг, Менеджер, випуск 2016 р.

«Для мене 2018 рік став одним з пам’ятних в моєму житті. Саме в цьому році я став випускником ДонНУЕТ, за фахом “Менеджмент”. На сьогоднішній день я займаю посаду регіонального менеджера в Австрійській компанії “Baumit”.

Я отримав знання і досвід в Університеті, це заслуга викладацького складу кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування. Саме вони допомогли менi стати тим, ким я є», – Дмитро Кравчута, Компанія “Baumit”, Менеджер, випуск 2018 р.

«Служба зайнятості сьогодні демонструє нові можливості для роботодавців, а саме: якісно та оперативно підбирає кадри для підприємств. У сучасних реаліях, коли на ринку праці бракує кваліфікованих працівників, підприємства  зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці зі службою зайнятості.

А керувати відділом рекрутингу, це значить підвищувати продуктивність співробітників, впроваджувати нововведення в області підбору кадрів, створювати програми оптимізації роботи відділу відповідно до цілей організації. Саме висококваліфіковані спеціалісти з менеджменту, підготовка яких здійснюється в Університеті Туган-Барановського, можуть виконувати  такі управлінські функції. Для побудови успішної кар’єри керівника відділу, підприємства викладачі, які працюють на освітній програмі «Менеджмент», надають усі необхідні знання», – Харьков Володимир Володимирович, Керівник відділу рекрутингу Маріупольський міський центр зайнятості, Менеджер, випуск 2019 р.